Munkaszüneti nap az Almásfüzitői Polgármesteri Hivatalban

Tisztelt Ügyfeleink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Közszolgálati Tisztviselők Napja az Almásfüzitői Polgármesteri Hivatalban a 3/2017. (II.16.) Közszolgálati Tisztviselők Napjáról szóló önkormányzati rendelet alapján munkaszüneti nap, ezért a hivatal 2026. július 1-jén (szerdán) zárva tart. Ezen a napon telefonos ügyintézés sem lehetséges.

A következő ügyfélfogadási nap

2026. 07. 03-án pénteken,

8:00-12:00 óra között lesz.

Megértésüket köszönjük!

Rátvainé Szöllősi Edit jegyző