Tisztelt Lakosság!
Az elmúlt és az elkövetkező napok hőségrisztásával összefüggésben az elhúzódó kánikula miatt fokozott ivóvíz-takarékosságra van szükség, mivel a település ellátásáért felelős regionális rendszer kapacitásai a megugró fogyasztás miatt leterheltek.
Településünkön a vízfelhasználás korlátozásának bevezetésére egyelőre nincsen szükség, azonban az ivóvízellátás biztonságának megőrzése érdekében a megnövekedett vízfogyasztás miatt a nem ivóvíz célú vízfelhasználás — különösen a locsolás, a medencék feltöltése, valamint egyéb nagy vízigényű felhasználások csökkentése és a takarékos vízfelhasználás nagyon fontos, közös érdek.
Köszönjük a lakosság együttműködését!
Almásfüzitő Község Önkormányzata




