Munkaszüneti nap az Almásfüzitői Polgármesteri Hivatalban Tisztelt Ügyfeleink! Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Közszolgálati Tisztviselők Napja az Almásfüzitői Polgármesteri Hivatalban a 3/2017. (II.16.) Közszolgálati Tisztviselők Napjáról szóló önkormányzati rendelet alapján munkaszüneti nap, ezért a hivatal 2026. július 1-jén (szerdán) zárva tart. Ezen a napon telefonos ügyintézés sem lehetséges. A következő ügyfélfogadási nap 2026. 07. 03-án pénteken, 8:00-12:00 óra között lesz. Megértésüket köszönjük! Rátvainé Szöllősi Edit jegyző
A hőségriasztás meghosszabbodik, szombattól már harmadfokú riasztás lesz érvényben A Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ és a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közös közleménye Az országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzése alapján a június 23-án (kedd) 24.00 óráig érvényben lévő másodfokú hőségriasztást június 26-án (péntek) 24.00 óráig meghosszabbítja az ország egész területére vonatkozóan. Továbbá tekintettel a hőség fokozódására, június 27-én (szombat) 00.00 órától június 30-án (kedd) 24.00 óráig a hőségriasztást harmadfokúra emeli. A következő napokban is tartósan extrém melegre kell számítani, amely fizikailag és mentálisan egyaránt megterheli a szervezetet. A leginkább veszélyeztetettek továbbra is a kisgyermekek, az idősek, a várandósok, valamint a szív- és érrendszeri betegséggel élők. A […]




